آشنایی با مجموعه فسیل

این واحد تولیدی در سال 1380 آغاز به کار نموده و با افتخار با تجربه ای بالغ بر 10 سال در خدمت صنعت کشور بوده است. کلیه محصولات ابتکار این مجموعه بوده و با تلاش روز افزون از واردات محصولات مشابه به شدت پرهیز نموده ایم زیرا اعتقاد به اشتغال زایی و حرکت چرخه اقتصادی کشور را داریم. اولویت اول ما جلب رضایت مشتری عزیز به لحاظ کیفیت و طرح دلخواه می باشد.

کار و خلاقیت

پشتیبانی از برنامه های مختلف، ایده های بلند، برنامه ریزی عملکرد و اهداف دراز مدت با دستیابی به تجربیات جدید در طراحی و صنعت ، از طریق استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات انجام می شود. مجموعه فسیل فعالیت های ثابت در زمینه طراحی، تولید ، توزیع و فروش را گام به گام آغاز کرده است. طرح های جدید و متنوعی از محصولات ما انجام خواهد شد.

استراتژی مجموعه فسیل

شرکت پیشگامان مدیریت پرنیان با سابقه ای 5 ساله در زمینه تولید با استفاده از تکنولوژی روز و ماشین آلات مورد نیاز، افتخار دارد محصولات تولید شده خود را تحت نام تجاری فسیل (FOSSIL) با کیفیتی مناسب و مورد تأیید و رضایت به مصرف کنندگان عرضه نماید. این شرکت به عنوان یک واحد کارآفرین در عرصه تولید و توزیع محصولات پلیمری یکی از پیشتازان این عرصه می باشد و بر این باور است که مهره کوچکی در شکوفایی و رونق اقتصادی کشور میباشد.

خدمات ویژه

مجموعه شرکت پیشگامان مدیریت پرنیان توانسته است در طول سابقه درخشان فعالیت خود به بیش از 100 فروشگاه بزرگ و 10 استان با استفاده از ناوگان توزیع و تیم فروش در خدمت مصرف کنندگان گرامی باشد و همچنین این مجموعه امکان تولید کالاهای سفارشی به درخواست مشتری در ابعاد و طرح های مختلف را نیز مهیا کرده است. از دیگر خدمات این شرکت، چاپ تک رو و دو رو به صورت رنگی و سیاه و سفید بر روی تولیدات خود می باشد.

تولیدات مجموعه فسیل

آشنایی با محصولات فسیل

تولید و پخش انواع کیسه فریزر
تولید و توزیع انواع دستکش یکبار مصرف
تولید و توزیع انواع کیسه های زباله یک رول و سه رول در رنگ ها ، ضخامت و سایز های مختلف
تولید و توزیع سفره یکبار مصرف چاپ دار و ساده در سایز و رنگ بندی متنوع
تولید و توزیع انواع کیسه های زیپ دار در سایز های متفاوت
تولید و توزیع نایلکس های رکابی در رنگ ها، ابعاد و ضخامت گوناگون
قبول انواع سفارشات به درخواست شما
شرکت پیشگامان مدیریت پرنیان با تنوع در محصولات خود آماده پذیرفتن انواع سفارشات و عقد قرار داد با کلیه ارگان ها، نهاد های دولتی و خصوصی، سازمان ها و مجموعه ها می باشد

خوشحالیم که مهره کوچکی در عرصه تولید هستیم

جزییات تماس

آدرس

خیابان شهید بهشتی - بعداز خیابان پاکستان - پلاک 237 - طبقه 3 - واحد 9

پست الکترونیکی

Ho at fossilplast dot ir

شماره تماس

02188764887

شماره نمابر

02189785494

گالری تصاویر

JoomShaper